Támogatás – 1%

Magyar Vese-Alapítvány javára!

A kedvezményezett neve: Magyar Vese-Alapítvány
A kedvezményezett adószáma: 18005347-2-42

Magyarországon emberek ezrei szenvednek valamilyen vesebetegségben. Egy részük gyógyszeres ill. sebészeti terápiával eredményesen kezelhető, másik részük egész életére veseelégtelenségben szenved. A művese kezelések és a veseátültetések révén egyre több betegünk életét tudjuk meghosszabbítani, a veseelégtelenség azonban továbbra is komoly gond marad. A veseműködés zavara bárkinél, bármely életkorban előfordulhat. Sok esetben a vesebetegségre csak akkor derül fény, amikor az már végstádiumba jutott és a veseműködés visszafordíthatatlanul elégtelenné válik. Ebben az állapotban a veseműködést helyettesítő terápia, a művese-kezelés a betegek számára a túlélést biztosítja. Különösen fontos a gyors segítség gyermekek esetében, ahol az időben elvégzett terápia életet menthet.

ÖN IS ÉLETET MENTHET, ha jövedelemadójának 1%-át felajánlja alapítványunk javára!

Segítségét valamennyiünk nevében hálásan köszönöm:

Rendelkező nyilatkozat a befizetett adó egy százalékáról
Prof. Dr. Rosivall László
a kuratórium elnöke